M

W

Wszystkie prawa zastrzeżone © Wytwórnia Marketingu

Wytwórnia

Marketingu

Przydatne linki

 

O nas

Polityka Prywatności

OWU

FAQ

Kontakt

produkcja@wytworniamarketingu.pl

737 534 724

które generuje zyski

stron www

Pozycjonowanie

Imię i Nazwisko
E-mail
Nr telefonu
Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Codziennie miliony polskich użytkowników wykorzystują TOP10 wyników wyszukiwania, aby znaleźć konkretne informacje, produkty lub usługi, których potrzebują. 

 

To właśnie ten ogromny udział firmy Google w Internecie spowodował, iż pojawianie się Twojej strony na czołowych pozycjach wyników wyszukiwania jest jednym z najskuteczniejszych i równocześnie najtańszych metod pozyskania klientów.

 

Jak się zatem znaleźć w TOP10 wyników Google? Odpowiedź jest prostsza niż się może wydawać – zlecić usługę pozycjonowania (SEO), za którą kryje się już bardzo skomplikowany i często też długofalowy proces prac na stronie jak i poza nią.

 

Jeżeli więc posiadasz swój serwis internetowy, prowadzisz sklep online lub dopiero zamierzasz pojawić się w sieci, to pozycjonowanie stron internetowych jest właśnie dla Ciebie.

Czy wiesz, że z wyszukiwarki Google korzysta około 97% internautów? 

 

Dowiedz się więcej

Pozycjonowanie stron to szereg działań, mających na celu osiągnięcie przez daną witrynę jak najwyższych pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania.

 

Proces ten dzieli się na działania "on page", czyli optymalizacji samej witryny (działanie to znane jest jako SEO - Search Engine Optimization), jak teź prac "off page" wykonywanych poza samą stroną internetową.

 

*Każdy z przeprowadzanych w procesie pozycjonowania strony internetowej kroków powinien być zgodny z wytycznymi Google dla Webmasterów.

Co to jest SEO i pozycjonowanie?